Терміни весняного призову громадян України на строкову військову службу перенесено

Дата: 16.04.2020 08:33

На виконання Указу Президента України від 23 березня 2020 року № 103/2020, Кабінет Міністрів України переніс заходи з призову громадян України на строкову військову службу з квітня-червня 2020 року на травень-липень 2020 року.

Відповідне розпорядження ухвалено на засіданні Уряду 15 квітня.

Перенесення весняного призову було прийнято у зв'язку з карантинними обмеженнями в Україні.

"Внести зміни до розпорядження Кабінету міністрів України від 26 лютого 2020 р. №179 "Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у квітні-червні 2020 року", замінивши в назві та тексті розпорядження, назві додатків 1 і 2 до нього слова "квітні-червні" словами "травні-липні", - йдеться в розпорядженні Кабміну.