Дистанційне навчання учнів 1 класу Тростянецької СЗШ І-ІІІ ступенів №2 в умовах карантину

Дата: 16.04.2020 10:07

Життя завжди ставить перед нами нові виклики та випробування. Професіоналізм, гнучкість розуму, життєвий досвід - надійний якір в бурхливому океані сьогодення. Найважче за таких обставин першокласникам: не встигли адаптуватися до нової місії "школяр", як вимушені перелаштовуватись на колії дистанційного навчання в умовах карантину.

Дуже велика відповідальність у цій ситуації лягає на плечі батьків, які стають місточком між учителем і дитиною. Завдання вчителя - організувати процес комунікації з учнями в тісній взаємодії з батьками.

У Тростянецькій СЗШ І-ІІІ ступенів №2 налагодили такий процес, створивши в інтернет-додатку "Viber" групу "Першокласники". Враховуючи технічне забезпечення та індивідуальні можливості кожної сім'ї, це стало оптимальним варіантом для всіх. Даний вибір зумовлений високою ефективністю та можливістю вчителя оперативно реагувати на запитання батьків та дітей.

Однією з особливостей навчання першачків є відсутність домашнього завдання, тож підручники та зошити зберігаються в школі. Але за їх відсутності процес навчання не зупиняється - учням пропонуються цікаві, доступні, пізнавальні завдання, згідно тематичних тижнів шкільної програми.

З метою підвищення мотивації до навчання, першокласникам запропонувано долучитися до челенджу "Почитай другу!", під час якого діти надсилали в групу відео читання улюблених книжок. При виникненні труднощів у сприйнятті матеріалу учитель 1 класу Цимбал Валентина Василівна проводить індивідуальні відеозаняття.

Зрозуміло, що екстремальні обставини потребують екстремальних рішень. Дистанційна форма навчання в умовах тривалого загальнодержавного карантину є гарною альтернативою традиційній. Але живому спілкуванню між учителем та учнями альтернативу знайти важко!

Тому, всі з нетерпінням чекають закінчення карантину!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Відділ освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради