До Великодня, сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах отримали смачні великодні подарунки

Дата: 17.04.2020 13:41

Незабаром настане величне християнське свято Воскресіння Христового. У цей день родина збирається за столом, традиційно освятивши перед цим великодні кошики. І навряд чи багато хто, з радістю складаючи продукти до гарно прикрашеного кошика, замислювався над тим, що не вcі мають змогу поставити на стіл традиційні великодні страви.

Поруч із нами є сім’ї, які з різних причин опинилися у складних життєвих обставинах. Саме такими сім’ями опікується служба у справах дітей Тростянецької селищної ради. За дорученням селищного голови Людмили Червонецької було відпрацьовано питання організації роботи по доставці великодніх гостинців найбільш вразливим категоріям жителів громади.

17 квітня, за сприяння ФОП Дрозд Наталії Миколаївни, службою у справах дітей було доставлено солодкі презенти, в тому числі і великодні паски, сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах та проживають на території об’єднаної громади.

Спільними зусиллями громада підтримує найвразливіших. Дякуємо нашим підприємцям та усім, кому не байдуже!

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради