МОЗ закликає долучитися до всеукраїнської кампанії #ПідтримуюЛікарів, символом якої стала червона стрічка

Дата: 22.04.2020 11:50

Червона стрічка з вузликом є символом єднання та солідарності з українськими медиками. Вона ніби єднає українців і лікарів в одну лінію підтримки.

У складний для України і всього світу період на передовій боротьби з коронавірусною хворобою перебувають медики. Вони ризикують своїм здоров’ям заради безпеки мільйонів українців, рятуючи пацієнтів 24/7.

“Захист медиків є пріоритетним завданням МОЗ. Щодня ми працюємо над тим, аби забезпечити їх усім необхідним. Зокрема, вже найближчими днями у всі регіони надійде понад 71 тис. захисних костюмів. Але не менше лікарі потребують підтримки та вдячності від суспільства, — сказав сьогодні Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. — Захисні костюми лікарів — це велика кількість вузлів. Цей багатошаровий захист від зараження тримається на вузлах! Вони стали своєрідним символом захисту та боротьби з пандемією. Сьогодні я хочу зав’язати червону стрічку на знак підтримки та солідарності з українськими медиками і закликаю кожного долучитися до нашої соціальної кампанії #ПідтримуюЛікарів”.

Долучитися до акції можна, розмістивши червону стрічку з вузликом на сторінках видань, в ефірі телеканалів, профілях у соціальних мережах або зав’язавши на зап’ясті. Не соромтеся дякувати медикам за самовіддану працю у боротьбі з коронавірусною хворобою.

Кампанія ініційована Міністерством охорони здоров’я України за підтримки UNICEF Україна.

Завантажити стрічку можна за посиланням.