Шановні батьки, будьте уважними до своїх дітей!

Дата: 27.04.2020 10:34

З настанням теплої пори року зростає кількість нещасних випадків, пов’язаних із випаданням з вікон багатоповерхових будинків дітей віком від 1 до 6 років.

Важкі черепно-мозкові травми, переломи, пошкодження внутрішніх органів, центральної нервової системи та ін. діти отримують в результаті падіння. Нерідкі випадки, коли дитина помирає на місці або в машині швидкої допомоги.

Переважна більшість падінь відбувалися через нестачу контролю дорослими за поведінкою дітей.

За наявності маленьких дітей, щоб уникнути нещасних випадків, дотримуйтесь наступних правил:

• Запам’ятайте, москітні сітки не призначені для захисту від падінь!
  • Під час провітрювання відкривайте тільки фрамуги чи кватирки.
  • Обов’язково на вікна поставте обмежувачі.

Якщо немає можливості встановити обмежувачі, відкріпіть від вікон рукоятки і виймайте їх одразу, після використання. Ні в якому разі не залишайте дитину саму у квартирі, навіть сплячу. Нічого не показуйте дитині з відкритого вікна та через москітну сітку. Строго попереджайте спроби дитячих ігор на підвіконні. Приберіть всі меблі від вікон, завдяки яким, дитина може забратися на підвіконня.

Шановні батьки, тільки уважне ставлення до дітей з боку батьків допоможе уникнути біди!

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради