Про роботу з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах в умовах карантину

Дата: 27.04.2020 15:35

На території Тростянецької ОТГ діють обмеження  у зв’язку з карантином через поширення коронавірусної хвороби. Проте, оголошений карантин не призупиняє дію норм чинного законодавства у сфері захисту прав дітей та соціальної підтримки сімей з дітьми. Тому, у разі повідомлення про недотримання першочергових потреб дітей (харчування, безпека, предмети гігієни, належний догляд, медична допомога), загроза їх здоров’ю або життю спеціалістами буде здійснюватися негайне відвідування родин.

У зв’язку з даною ситуацією посилено нагляд та контроль за сім’ями з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, спілкування з ними відбувається в основному у телефонному режимі, але при необхідності та при відсутності зв’язку з даними сім’ями здійснюється їх відвідування. По телефонному зв’язку проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед сімей, осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, про ознаки захворювання COVID-19, його симптоми, правила індивідуального захисту, алгоритму дій у разі наявності у батьків або дітей ознак захворювання.

27 квітня провідним спеціалістом відділу освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної  ради Максименюк А.А. спільно з начальником служби у справах дітей Тростянецької ОТГ  Рєзніковою В.В. було здійснено відвідування сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та надано гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття.

Не менш важлива увага приділяється родинам, діти яких повернулися із закладів інституційного догляду на час карантину. З батьками проведено бесіди, здійснено контроль за умовами проживання дітей, встановлена наявність продуктів харчування та засобів індивідуального захисту на час карантину.

Відділ  освіти, культури, медицини,

молоді, спорту  та соціального захисту

Тростянецької  селищної  ради