До уваги батьків майбутніх першокласників!

Дата: 28.04.2020 16:16

Шановні батьки майбутніх першокласників 2020-2021 навчального року!

З метою дотримання протиепідеміологічних вимог спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (СОУП)-19) ви маєте можливість надати дистанційно (в електронному вигляді) документи для зарахування дитини до 1 класу Тростянецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Тростянецької селищної ради Вінницької області та  Тростянецької  середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №2.

Для цього вам потрібно:

- ознайомитись з інструкцією для батьків https://school.isuo.org/contactта;

- перейти за посиланням https://school.isuo.org/school/view?id=7125 для створення заяви.

Крім цього  на електронну пошту закладу освіти: Тростянецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1   nvktrost@gmail.com, та Тростянецької  середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №2 trostosvita2@gmail.com, надіслати у сканованій формі необхідні документи для зарахування до 1-го класу:

• копію свідоцтва про народження дитини;
  • довідку про місце проживання (копію паспорта одного з батьків, довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, документи на право власності на житло або на право користуванням житлом  та інші);
  • якщо в школу збирається дитина з особливими освітніми потребами, то висновок інклюзивно - ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини;
  • медичну довідку за формою №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» надати після закінчення карантину, але не пізніше 31.08. 2020 року.

Якщо у вас відсутня електронна пошта, то документи можна надіслати засобами поштового зв’язку за адресами:

Вінницька область

смт Тростянець,

вул. Шкільна,10

Тростянецький  заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1.

Вінницька область

смт Тростянець,

вул. Соборна, 94

Тростянецька  середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2.

З 9.00 до 12.00 год., у робочі, дні можна прийти до школи та подати документи дитини особисто, дотримуючись  протиепідеміологічних  вимог.

Телефон для довідок (04343) 2-22-68 - Тростянецький  заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1.

Телефон для довідок (04343) 2-25-51, 2-27-78- Тростянецька  середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2.

Відділ  освіти, культури, медицини,

молоді, спорту  та соціального захисту

Тростянецької  селищної  ради