Сакури та фонтани: в Тростянець прийшла весна

Дата: 04.05.2020 17:00

У Тростянці – справжня весна. Карантин вплинув на звичайний ритм громади, але точно не став на заваді природі.

В парковій зоні селища розцвіли яскравими барвами квіти, розпустилося листя на деревах та кущах, зелені трав’яні килими встелили територію, на ставку  гарні пари білих красенів - лебеді  граційно пливають  по воді,  сакура вкрилася рясними рожевими квітами, сотні риб виграють у каналах парку.

Після проведення технологічних робіт, в Тростянці  розпочали свою роботу  фонтани.  Коли завершиться карантин, ми усі повернемося до звичного ритму життя. Кожний зможе насолодитися красою рідного селища. Площа та парк знову стануть місцями для сімейного відпочинку, зустрічі закоханих, і місцем де молодь зможе відпочивати, використовуючи безкоштовний «Wi-Fi».