В Україні запустили гарячу лінію з попередження домашнього насильства

Дата: 05.05.2020 08:14

В Україні запустили гарячу лінію з попередження домашнього насильства. Номер лінії – 1547. Проєкт запустили за новим принципом, на спільній платформі.

Проєкт дійсно важливий. За даними ООН, кожна шоста жінка в Україні пережила принаймні одну з форм насильства протягом останніх 12 місяців. Від 1 до 3 млн дітей в Україні стають свідками або жертвами домашнього насильства.

Проєкт перебуває на перетині відразу кількох міністерств. Його реалізовують разом із дружиною президента Оленою Зеленською та телеведучою Марією Єфросиніною, Міністерством соціальної політики, Міністерством внутрішніх справ та Нацполіцією, Міністерством охорони здоров’я, Міністерством юстиції, Міністерством освіти та науки, Урядовим контакт-центром. Лінія працює зараз у тестовому режимі.

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради