75 років перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 05.05.2020 14:27

Швидко збігають роки, квітнуть дерева, половіють жита, приходять у світ нові покоління. Але не старіє, не зникає пам'ять тих літ. Вона живе у спогадах ветеранів і в суворих монументах, як свідках грізних років і переможних боїв, пильно дивиться на нас у залах музеїв, зі сторінок книг, що знаходяться у книжкових фондах бібліотек.

Пам'ять про Другу світову війну і Велику Перемогу над нацизмом веде нас. Вона живе в нас генетично, бо перейшла у спадок від дідів до батьків, дітям, онукам, правнукам. Вона вічна у віках.

КЗ «Публічна бібліотека Тростянецької ОТГ» організувала до 75-ої річниці Перемоги у Другій світовій війні книжкову виставку «Війна і перемога: біль і пам'ять». Представлена документальна література зі свідчень очевидців висвітлює важкі роки війни, героїзм та втрати людські, які ціною свого життя прийшли до Перемоги.

Низький уклін ветеранам Другої світової війни. Вічна пам'ять героям визволителям.