Виховна робота з умовно засудженими

Дата: 06.05.2020 13:04

Станом на 06.05.2020 року на території Тростянецької об’єднаної територіальної громади на обліку у відділі з питань пробації перебуває 11 повнолітніх осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі (умовно засуджених), неповнолітніх немає.

У системі засобів виправлення і ресоціалізації умовно засуджених важливе місце займає соціально-виховна робота.

Механізм взаємодії спеціалістів відділу освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інспекторів районного відділу з питань пробації під час забезпечення соціального супроводу та контролю за поведінкою молоді, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково дозволяє таким дітям виправитися.

Провідним спеціалістом відділу  щоквартально проводиться профілактична робота у вигляді бесід з молоддю, яка засуджена до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Не зважаючи на карантин через захворювання на COVID-19, 6 травня провідним спеціалістом відділу освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради Максименюк А.А. спільно з працівниками Тростянецького міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області на чолі з майором внутрішньої служби Капітун Т. із особами, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі проведено профілактичну роботу, яка спрямована на виправлення негативних нахилів, на предмет вчинення ними нових кримінальних правопорушень та переосмислення моральних цінностей.

Профілактична робота проводиться також  в сім’ях, де проживають умовно засуджені особи.

Відділ освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради