Привітання селищного голови Людмили Червонецької з Днем матері

Дата: 10.05.2020 08:09

Дорогі жінки!

Сердечно вітаю вас з одним з найтепліших і душевних свят –

Днем матері!

Це свято важливе для кожного з нас. Ми багато чим зобов'язані найдорожчим нашому серцю людям - мамам.

Материнство – дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім’ї, роду і народу. Саме уроки матері є головними дороговказами на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами.

Велика вдячність матерям, які народили та виховали справжніх і вірних синів та доньок своєї Батьківщини – Героїв України, багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Турбота про вас має стати нашим обов’язком та справою честі.

У цей святковий весняний день прийміть найщиріші вітання та побажання щастя, здоров’я, добробуту, злагоди та миру. Нехай у ваших родинах лунає дзвінкий сміх дітей, внуків і правнуків, щоб вони своїм чистими й дзвінкими голосами звеселяли ваші душі та множили надію на краще майбутнє.

З повагою,

Селищний голова   Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА