Служба у справах дітей здійснила виїзд до с.Демидівка

Дата: 13.05.2020 15:45

Право дитини на належне батьківське виховання забезпечується системою державного контролю. Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради, як координуючий орган, постійно здійснює аналіз стану бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх, умов та причин поширення негативних явищ у підлітковому середовищі, вживає заходи щодо захисту прав дітей, попередження соціального сирітства.

13 травня до служби у справах дітей Тростянецької селищної ради надійшло повідомлення про неналежне виконання батьківських обов’язків жителькою с.Демидівка.  Працівником служби у справах дітей спільно із інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Тростянецького відділення поліції та провідним спеціалістом відділу освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради здійснено виїзд до с.Демидівки та перевірено умови утримання та виховання дитини у  даній сім’ї.

В ході відвідування  з  батьками була проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, наголошено про створення сприятливих умов для виховання та розвитку дитини в родині.

За результатами перевірки  матір притягнуто до адміністративної відповідальності.

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради