15,16 та 17 травня - дні жалоби на території Тростянецької селищної ОТГ

Дата: 14.05.2020 15:56

Відповідно до розпорядження селищного голови на території Тростянецької селищної ОТГ 15, 16 та 17 травня оголошуються днями жалоби для вшанування пам’яті загиблого під час виконання військового обов’язку у зоні проведення операції об’єднаних сил Карпика Олександра Віталійовича.

Завтра на знак скорботи за загиблим на адміністративних приміщеннях селищної ради, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території громади буде приспущений Державний Прапор України з чорною стрічкою.

Олександра Карпика з села Буди, 1996 року народження, випускника Тростянецької середньої загальноосвітньої школи I-III cт. № 2 (2012 р.), старшого солдата 30-ої бригади Новоград-Волинської військової частини не стало 13 травня. Під час виконання службових обов’язків у складі сил та засобів ООС на території Луганської області внаслідок ворожих обстрілів Олександр отримав вогнепальне кульове наскрізне проникаюче поранення під Катеринівкою (Золотівська міська рада).

Вічна пам'ять Герою!

Колектив Тростянецької селищної ради висловлює глибокі співчуття рідним та близьким...