Привітання колективу редакції газети "Тростянецькі вісті"

Дата: 17.05.2020 12:40

Шановний колектив редакції газети «Тростянецькі вісті»,

щиро і сердечно вітаємо вас з ювілеєм – 90-річчям з дня заснування!

90 років — це велика і поважна дата як для людини, колективу так і для суспільства.

Газета — чернетка історії, літопис краю. Вже багато років, щотижня ви робите новий запис в особистий щоденник Тростянеччини.

Від першого свого редакційного світанку і до сьогодні газета пліч-о-пліч крокує з жителями громади, з любов’ю розповідаючи про історію і сьогодення, злети, успіхи та здобутки, про духовність, патріотизм.

Газета весь цей час була й залишається безкомпромісним співрозмовником, мудрим порадником. Її якісне публіцистичне слово завжди спонукало до роздумів, формувало громадську думку. І сьогодні перед газетою стоять такі ж важливі завдання - доставляти людям необхідну інформацію, виховувати нові покоління.

Упевнені, що й надалі обрані газетою демократичні чесноти, самовіддане служіння своїм землякам, неспинне прагнення змінювати життя у громаді на краще залишатимуться домінуючими орієнтирами.

Шановний головний редакторе районної газети «Тростянецькі вісті» Анатолію Костянтиновичу, талановитий, професійний і досвідчений колектив редакції, яким Ви керуєте, зумів завоювати для газети репутацію одного з найцікавіших і найінтелектуальніших видань нашого краю не тільки на друкованих шпальтах, а й в інтернет виданнях, яке займає перше місце серед обласних ЗМІ.

Бажаємо Вам і всім працівникам редакції міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, миру, любові, творчих успіхів, непохитності у досягненні задумів та планів на благо рідного краю, цікавих подій, великих тиражів і відданих читачів.

З повагою,

Селищний голова      Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА