Тростянецька селищна територіальна громада
Вінницька область, Гайсинський район

Відбулось нагородження переможців та учасників конкурсів творчих робіт

Дата: 18.05.2020 17:12
Кількість переглядів: 940

                    Фото без опису

  Сьогодні, 18 травня в парковій зоні селища відбулось нагородження учасників конкурсів творчих робіт серед учнівської молоді, присвячених 75-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Ми – нащадки переможців» та до Дня Матері "Весь світ в долонях матері".

  З вітальним словом до переможців та лауреатів конкурсів звернулася  начальник відділу освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради Тетяна Шерстюк, яка подякувала дітям за активну участь, та зауважила, що комісії було дуже складно приймати рішення при визначенні переможців, адже практично всі роботи могли претендувати на призові місця. Також було наголошено на необхідності подальшого розвитку дитячої творчості.

 

  За підсумками Конкурсу «Ми – нащадки переможців», переможцями стали:

 

Номінація відео - "Ніхто не забутий, ніщо не забуто":

Гран-прі - Паламарчук Дмитро 6-А клас Тростянецький ЗЗСО І -ІІІ ст. №1 

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/pcb.172384117407341/2674725356186149/?type=3&theater&ifg=1

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/pcb.172384117407341/2674725539519464/?type=3&theater&ifg=1

І м. - Посторонюк Діана 10-А клас Тростянецький ЗЗСО І -ІІІ ст. №1

 https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2674708396187845/

ІІ м. - Бабишева Юлія 8 клас Тростянецька СЗШ І - ІІІ ст. №2

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2674713496187335/

 

Номінація декламування вірша "Він птахом степовим злетів у небо":

Гран-прі - Цимбал Діана 10-А клас Тростянецький ЗЗСО І -ІІІ ст. №1

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2674721469519871/

І м. - Вихристюк Дарина Тростянецька СЗШ І - ІІІ ст. №2

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2674716332853718/

ІІм. - Попик Павло 2-В клас Тростянецький ЗЗСО І -ІІІ ст. №1

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2674720319519986/

ІІІм. - Назаренко Зінаїда - село Демидівка

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2682862502039101/

 

Номінація "Авторський вірш":

І м. Водзінська Руслана 11 клас Тростянецька СЗШ І - ІІІ ст. №2

Фото без опису

І м. - Рябокінь Катерина 5 -А клас Тростянецький ЗЗСО І -ІІІ ст. №1

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

 

Номінація - розповідь "Спогад предків вустами нащадків":

І м. - Трач Артем 5-А клас Тростянецький ЗЗСО І -ІІІ ст. №1

Фото без опису

ІІ м. - Каліцінська Анна 11 клас Тростянецька СЗШ І - ІІІ ст. №2

Фото без опису

ІІ м. - Черпіта Анна 5-А клас Тростянецький ЗЗСО І -ІІІ ст. №1

Фото без опису

ІІ м. - Ігнатоля Олександр 5-А клас Тростянецький ЗЗСО І -ІІІ ст. №1

Фото без опису

 

Номінація - презентація "Відлуння війни":

І м. - Ярощук Марія 11 клас Тростянецька СЗШ І - ІІІ ст. №2

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2674779726180712/

ІІ м. - Яковишина Даша 7 клас Тростянецька СЗШ І - ІІІ ст. №2

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2674773386181346/

 

Номінація - малюнок "Сльоза на папері"

І вікова категорія:

Гран-прі - Романова Катерина 1-Б клас Тростянецький ЗЗСО І -ІІІ ст. №1

Фото без опису

І м. - Думич Анастасія 3 клас Тростянецька СЗШ І - ІІІ ст. №2

Фото без опису

ІІм. - Дахненко Анна 2 клас Тростянецька СЗШ І - ІІІ ст. №2

Фото без опису

ІІм. - Кащук Анна 2 клас Тростянецька СЗШ І - ІІІ ст. №2

Фото без опису

ІІІм. - Романюк Олександра 2 клас Тростянецька СЗШ І - ІІІ ст. №2

Фото без опису

Дипломанти:

Войтович Ірина 2 клас Тростянецька СЗШ І - ІІІ ст. №2

Фото без опису

Краківський Олександр 1-Б клас Тростянецький ЗЗСО І -ІІІ ст. №1

Фото без опису

 

ІІ вікова категорія:

Гран-прі - Рябокінь Катерина 5-А клас Тростянецька ЗЗСО І - ІІІ ст №1

 

І м. - Білик Анастасія 7 клас Тростянецька СЗШ І - ІІІ ст. №2

Фото без опису

ІІм. - Яковишина Даша 7 клас Тростянецька СЗШ І - ІІІ ст. №2

Фото без опису 

ІІІ м. - Кравець Єлизавета 7 клас Тростянецька СЗШ І - ІІІ ст. №2

Фото без опису

Дипломант:

Ярмак Вероніка 5-А клас Тростянецький ЗЗСО І -ІІІ ст. №1

Фото без опису

 

ІІІ вікова категорія:

Гран-прі - Горбань Ольга 10-А клас Тростянецький ЗЗСО І -ІІІ ст. №1

Фото без опису Фото без опису

І м. - Голубець Анастасія 10-А клас Тростянецький ЗЗСО І -ІІІ ст. №1

Фото без опису

ІІ м. - Цасюк Каріна 11-А клас Тростянецький ЗЗСО І -ІІІ ст. №1

Фото без опису Фото без опису Фото без опису 

ІІІ м. - Кіліч Ніколь 10-Б клас Тростянецький ЗЗСО І -ІІІ ст. №1

Фото без опису

Дипломанти:

Паламарчук Юлія 10-Б клас Тростянецький ЗЗСО І -ІІІ ст. №1

Фото без опису

Скапровська Олександра 10-А клас Тростянецького ЗЗСО І - ІІІ ст. №1

Фото без опису

 

Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

За підсумками Конкурсу "Весь світ в долонях матері", переможцями стали:

 

Номінація - Малюнок:

Гран - прі - Білик Анастасія

Фото без опису

 

Номінація - Пісня :

молодша вікова категорія

Гран - прі - Криворучко Марія

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2677548539237164/

 

старша вікова категорія

Гран - прі - Бабишева Юлія

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2677559002569451/

 

Номінація - Вірш:

молодша вікова категорія

Гран - прі - Семенюк Ірина

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2677554479236570/

І місце - Попик Павло

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2677556985902986/

ІІ місце - Потаковська Вероніка

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2677558662569485/

ІІІ місце - Загурська Віталіна

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2677551045903580/

 

середня вікова категорія

І місце - Білик Ілля

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2677554082569943/

ІІ місце - Паламарчук Дмитро

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2677556069236411/

 

старша вікова категорія

Гран - прі - Баламут Вікторія (авторський вірш)

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2677552872570064/

І місце - Осоховська Анна

https://www.facebook.com/100009461317121/videos/2677556435903041/

 

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

  Всі учасники отримали дипломи, грамота та подарунки.

 

Ми щиро дякуємо усім, хто надіслав свої роботи! Бажаємо вам подалі бути активними учасниками та переможцями усіх конкурсів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних