Триває робота з благоустрою громади

Дата: 21.05.2020 14:05

На території  Тростянецької селищної громади постійно дбають про благоустрій та покращення санітарного стану селища, створення умов для культурного, оздоровчого, фізичного, освітнього та духовного розвитку населення та для підвищення рівня громадського порядку.

Сьогодні, на території  КЗ "Тростянецький селищний центр фізичної культури і спорту", проводяться  роботи з вимощення відмостки навколо будівлі. Також  працівниками комунального закладу проводяться роботи з облаштування центрального входу в приміщення  спорткомплексу, здійснюється підготовка частини фасадної стіни до оздоблення декоративною штукатуркою типу «короїд».

Проведено санітарну та формуючу обрізку живоплоту, яка омолоджує, задає напрями бажаного росту та тішить красотою і доглянутістю, що біля центрального в’їзду на територію комунального закладу.

Об’єднання зусиль всіх небайдужих має стати чудовим прикладом любові і шани до свого рідного краю.  Цінуйте все хороше навколо та поважайте працю інших.