Проведено профілактичні рейди на території ОТГ

Дата: 25.05.2020 16:04

На виконання ст. 20-1 Закону України «Про охорону дитинства» та розпорядження селищного голови від 03 квітня 2020 року № 33 «Про організацію та проведення профілактичних рейдів «Діти вулиці», «Нічне кафе», «Неблагополучна сім’я» протягом 2020 року на території Тростянецької ОТГ», з метою запобігання проявів злочинності та правопорушень у підлітковому середовищі, вчинення протиправних дій щодо неповнолітніх в громадських місцях, поширення проявів вживання неповнолітніми спиртних напоїв, тютюнопаління, контролю щодо обмеження перебування неповнолітніх, віком до 16 років, без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, на вулицях селища у вечірній час, службою у справах дітей Тростянецької селищної ради спільно з працівниками Тростянецького  відділення поліції, відділу освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради 22 травня проведено профілактичні рейди «Діти вулиці», «Нічне кафе», «Неблагополучна сім’я».

Під час проведення профілактичних рейдів перевірено умови проживання 1 сім’ї, в якій проживає 1 дитина, яка перебуває на обліку, як така, що опинилась в складних життєвих обставинах.   Під час проведення рейду «Діти вулиці» в парковій зоні дітей віком до 16 років, які після двадцять другої години перебували без супроводу дорослих,  не виявлено.

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради