Оголошується конкурс присвячений Дню захисту дітей "ЩАСЛИВІ РАЗОМ - МОЯ СІМЕЙНА ІСТОРІЯ!"

Дата: 27.05.2020 08:32

Тростянецький Центр культури та дозвілля оголошує про проведення конкурсу, присвяченого Дню захисту дітей "ЩАСЛИВІ РАЗОМ - МОЯ СІМЕЙНА ІСТОРІЯ!"

ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ

Учасником Конкурсу може бути родина з дітьми віком до 16 років.

Номінації конкурсу:

• молодша група (віком до 8 років);
  • середня група (віком від 9 до 13 років);
  • старша група (віком від 14 до 16 років).

Етапи проведення конкурсу

• I етап – прийом конкурсних робіт .

Учасникам необхідно зробити відеоролик тривалістю до 2 хвилин, в якому відображено спільний сімейний відпочинок, приготування чогось смачненького, родинні заняття спортом, розвиток творчості і т.д.

• II етап – визначення переможців онлайн голосуванням та оголошення результатів конкурсу
  • III етап – нагородження переможців

Організація проведення конкурсу здійснюється Тростянецьким центром культури та дозвілля.

Порядок подання конкурсних робіт

1. Конкурсні роботи учасники надсилають на електронну пошту центру культури та дозвілля trostskckd@ukr.net

2. Роботи приймаються з 26.05.2020 по 30.05.2020 року до 17.00 години, у відповідних форматах на електронну пошту.

3. Роботи приймаються від родин, мешканців громади.

Визначення переможців та оголошення результатів конкурсу

1. Переможці визначаються по кожній віковій категорії у кількості трьох родин – перше, друге та третє місця.

2. Оголошення результатів Конкурсу публікується у групі Тростянецького центру культури та дозвілля у фейсбуці.

3. Переможці Конкурсу нагороджуються грамотами та призами за 1, 2, 3 місця по кожній віковій категорії.

Також, запрошуємо взяти участь у флешмобі «В ОЧАХ ДІТЕЙ Я БАЧУ СОНЦЕ». Потрібно на електрону адресу Центру культури та дозвілля trostskckd@ukr.net до 30.05.2020 року надіслати фото своїх діток в молодшому віці та здублювати його в даний час, і вже 01.06 ви матимете можливість милуватись відеороликом за участю ваших чад.