В селищі триває робота із модернізації системи вуличного освітлення

Дата: 27.05.2020 09:09

Система життєзабезпечення нашої громади складається з багатьох взаємопов’язаних підсистем, що забезпечують життєво необхідні для населення функції. Однією з таких підсистем є вуличне освітлення.

Так, на сьогоднішній день здійснено заміну старих світильників на сучасні світильники світлодіодні потужністю 60 Вт. по вул. Витягайлівська – 45 шт., від вул. Соборної до Б.Хмельницького – 16 шт., від вул. Наконечного до вул. Соборна – 25 шт. Вартість встановлених 86-и світильників становить 76 000 грн. Робота триває.

Світлодіодні джерела світла значно зменшать рівень енергоспоживання, що дозволить вирішити питання як заощадження коштів для місцевого бюджету, так і зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Окрім того, модернізація освітлення допоможе зробити селище більш комфортним і безпечним, адже поліпшується видимість і на дорогах, і на тротуарах.