Книжкова викладка юридичної літератури «Правовий орієнтир для кожної дитини»

Дата: 28.05.2020 13:22

Захист дитинства у цілому світі – це місія честі, любові й добра.

Заради майбутнього треба далі жити, прекрасне і вічне нехай не вмира.

У 1959 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Декларацію прав дитини. Так вже склалося, що щороку 1 червня, в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Ми усі прагнемо щоб діти росли здоровими та радісними, мали правовий захист гарантований державою та сім’єю. На планеті нині щоденно тисячі дітей помирають від голоду, нестачі ліків і медичної допомоги. Дітей підстерігають неписьменність, непосильна й багатогодинна робота, нещасні випадки, грубість дорослих, жорстокість батьків. Декларація прав дитини передбачає: дитина повинна мати право на ім’я й громадянство, користуватися всіма благами соціального забезпечення; вона має бути захищена від усіх форм жорстокості та експлуатації.

У КЗ «Публічна бібліотека Тростянецької селищної ОТГ» організовано книжкову викладку юридичної літератури «Правовий орієнтир для кожної дитини». Відвідавши бібліотеку ви можете скористатися Конвенцією про захист прав людини, Європейською Конвенцією з прав людини, Конституцією України, Сімейним Кодексом України, Законами України «Про охорону дитинства», «Про освіту» і отримати більш детальну інформацію.