Оголошується проведення онлайн виставки - конкурсу робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Калейдоскоп творчості"

Дата: 29.05.2020 08:26

КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості" оголошує проведення онлайн виставки - конкурсу робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Калейдоскоп творчості".

ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ

1. Мета онлайн виставки - конкурсу

Підведення підсумків роботи гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва; підтримка та розвиток обдарованих дітей Тростянецької ОТГ; популяризація та розвиток декоративно-ужиткововго мистецтва.

2. Термін проведення

Фото експонатів приймаються на електронну адресу закладу позашкільної освіти bdt.trost@gmail.com з 1 червня 2020 року по 5 червня 2020 року.

3. Конкурс передбачає особисту першість з кожного розділу

4. Учасники виставки - конкурсу

У виставці-конкурсі бере участь учнівська молодь Тростянецької ОТГ. Вік учасників - до 18 років включно.

5. Умови участі у виставці-конкурсі

На виставку - конкурс подаються фото експонатів (по одному експонату від одного учасника) за такими розділами декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва:

• в'язання спицями, гачком;
  • м'яка іграшка;
  • вироби з тіста;
  • декоративний розпис;
  • бісероплетіння (вишивка бісером);
  • графіка;
  • живопис;
  • оригамі;
  • квілінг;
  • плетіння з паперової лози.

6. Необхідна документація

Експонати, подані на онлайн - виставку мають містити таку інформацію: прізвище, ім'я автора, вік учасника, гурток (якщо дитина не відвідує гурток ЗПО, то вказати навчальний заклад).

7. Визначення та нагородження переможців

Всі фото робіт, представлених на електронну адресу закладу позашкільної освіти, будуть сформовані по розділах та опубліковані на сторінці фейсбуку КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості" 9 червня 2020 року.

Онлайн голосування по номінаціях буде проходити включно до 14.00 10 червня 2020 року.

Переможці будуть нагороджені грамотами по розділах.

Додаткова інформація про дату нагородження буде розміщена у соціальній мережі Фейсбук у групі КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості" https://www.facebook.com/groups/1163483973999365/?epa=SEARCH_BOX.