Шановні тростянчани! Дотримуйтесь Правил благоустрою

Дата: 29.05.2020 16:50

Для того, щоб жити у комфортному та охайному  селищі, мало реконструювати старі та відкривати нові зони відпочинку. Треба дбати та доглядати за тим, що вже створено не лише комунальним службам, а усій громаді.

За останні роки в нашому селищі спільно з жителями громади створено паркову та інші зони для відпочинку. Тростянчани завжди беруть активну участь в  добрих справах, спрямованих на розвиток та благоустрій Тростянця. Наших жителів завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного містечка, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити заради розвитку і процвітання своєї маленької Батьківщини, заради майбутнього наших дітей.

На превеликий жаль, відношення окремих відпочиваючих до оточуючого середовища, праці жителів громади  не  бережливе. Приємно бачити  родини, які приходять відпочивати до парку, фонтанів, на площу. Хочеться, щоб у них під час та після прогулянок був гарний настрій. Але час від часу хтось у зонах відпочинку псує комунальну власність, викопує квіти і кущі, не доносить сміття та недопалки до смітника, залишаючи після себе гори сміття. Також трапляються непоодинокі випадки вигулу собак в заборонених місцях. Тварини кидаються на відпочиваючих, залишають після себе екскременти на газонах і квітниках, «мітять» декоративні насадження, ігрове та спортивне обладнання дитячих та спортивних майданчиків.  Ще гірше, коли до парку приходять, щоб розпивати алкоголь. Таких осіб небагато, але вони є. І ми не хочемо таким чином псувати репутацію наших зон відпочинку. Відвідувачі парку мають почувати себе затишно та комфортно.

Працівники Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою постійно працюють над створенням комфортних умов відпочинку, дотриманням чистоти та порядку у парках, площах та на вулицях селища.  Але всім відомий вислів про те, що «чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!». Тому, нагадуємо відпочиваючим про необхідність дотримання правил поведінки у парках та інших зонах відпочинку.

На території Тростянецької селищної ОТГ цілодобово функціонують  зони відпочинку.

Дані об’єкти є власністю громади, на території яких діють Правила благоустрою:

• у всіх зонах відпочинку  встановлені камери і ведеться цілодобове відео спостереження;
  • на території зон відпочинку заборонено куріння і вживання алкогольних напоїв;
  • заборонено розведення і використання відкритого вогню;
  • кожен відвідувач і гість парку та зон відпочинку не повинен смітити.
  • супроводжувати чи вигулювати домашніх тварин можна лише за наявності ошийника, повідка і намордника.

Місця, де вигул собак заборонено законодавством:

• пляж;
  • кладовище;
  • дитячі та спортивні майданчики;
  • парк.

Особа, яка супроводжує домашню тварину, зобов’язана забезпечити прибирання екскрементів тварин до сміттєзбірників.

За порушення Правил благоустрою особи будуть притягуватись до адміністративної відповідальності.