Привітання селищного голови Людмили Червонецької з Міжнародним Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2020 08:36

Дорогі діти! Шановні батьки!

У перший день літа від усієї душі вітаю вас з Міжнародним Днем захисту дітей!

Це радісне свято не тільки для маленьких тростянчан, але й для усіх дорослих, які живуть та працюють заради щасливого майбутнього своїх дітей.

Немає кращої пори у житті людини, як дитинство. Цей прекрасний, безтурботний період залишає у душі кожного відголосок теплих спогадів, які протягом усього життя допомагають долати перешкоди та негаразди.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє нашої громади і всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Тому, наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідного краю, мови та культури.

Дякую всім батькам, вихователям, педагогам, соціальним працівникам за щоденну натхненну працю,  любов та турботу про дітей. Слова особливої поваги – людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

У цей святковий день бажаю всім здоров’я, миру, добра, а вам, дорогі хлопчики та дівчатка, щасливого безтурботного дитинства, яскравих посмішок та здійснення найзаповітніших мрій!

З повагою,

Селищний голова   Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА