Звернення до жителів громади щодо проведення поминальних днів

Дата: 02.06.2020 09:10

Як повідомлялось  раніше,  рішенням  обласної  комісії  техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних  ситуацій   рекомендовано провести загальну панахиду  за спочилими  на кладовищах  на Троїцьку батьківську поминальну суботу  6 червня.

За повідомленням настоятеля  храму Успіння Божої Матері смт. Тростянець Вінницько-Тульчинської єпархії Православної Церкви України Торбахевича Михайла Даниловича  богослужіння  будуть проводитись:

о 7 год. 30 хв. – в приміщенні  храму

о 8 год. 30 хв. – на новому  кладовищі

о 9 год. – на   кладовищі № 1 (Тростянець)

о 11 год. – на кладовищі №2 (Витягайлівка)

За інформацією  Шарапанівського  Володимира Андрійовича, настоятеля храму Святого  Апостола Андрія Первозванного     смт. Тростянець Української Православної Церкви Тульчинської єпархії  розклад богослужінь слідуючий:

о 7 год. -  в приміщенні  храму

о 9 год. – на кладовищі №1 (Тростянець)

о 10 год. – на новому кладовищі

о 12 год. - на кладовищі № 2 (Витягайлівка)

За повідомленням настоятеля  храму Свято-Покровської релігійної громади села Демидівка Української Православної Церкви Тульчинської єпархії Мохорух Миколи Івановича богослужіння  відбудиться:

о 10 год. - на кладовищі

Карантинні  обмеження,  які  діють у державі, вносять  певні  корективи  у проведення  релігійних  заходів, зокрема  богослужіння  у храмах  можна  проводити  при  умові  перебування  не більше  однієї  особи  на 10 кв. метрах  площі  будівлі. Всі  відвідувачі  мають  бути  в масках  та  дотримуватись  дистанції.

Проведення  обрядів  на  кладовищах також  передбачає використання  масок,    дотримання соціальної  дистанції  та санітарно-гігієнічних  правил.