До уваги одинадцятикласників!

Дата: 09.06.2020 11:14

Відомі пункти проведення ЗНО, де випускники освітніх закладів Тростянецької селищної ОТГ проходитимуть тестування:

25 червня - математика, м.Тульчин.
30 червня - українська мова і література, м.Бершадь.
02 липня - фізика, м.Вінниця.
07 липня - англійська мова, м.Тульчин.
09 липня - історія України, м.Бершадь.
13 липня - біологія, м.Гайсин.
15 липня - географія, м.Гайсин.
17 липня - хімія, м.Вінниця.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з математики та фізики на інформаційних сторінках учасників буде розміщено до 17 липня, з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – до 25 липня, з географії, хімії – до 29 липня 2020 року.

Цього року зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься в умовах епідемії коронавірусу, тому, з метою створення безпечних умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання, аби уникнути скупчення учасників, допуск до пункту проведення тестування здійснюватиметься за графіком.

Після проведення термометрії та за умови одягнення захисної маски/респіратора, особи, в яких температура тіла не вища 37,20С, будуть допущені до пункту тестування. Особи, у яких тепература вища 37,20С і мають ознаки респіраторних хвороб, не будуть допущені до тестування, однак зможуть скласти іспит у додаткову сесію.

На вході до пункту тестування будуть передбачені місця для обробки рук антисептиками.

В аудиторіях під час тестування між учасниками обов’язковою є дистанція 1,2 м. Приміщення провітрюватимуть і дезінфікуватимуть.

У пункті проведення тестування передбачено чергування медичного працівника.

Нагадаємо: пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з усіх інших навчальних предметів –17 червня.