Благоустрій території громади - спільна справа усіх мешканців

Дата: 16.06.2020 16:20

З настанням літньої пори завжди хочеться прогулятися на свіжому повітрі, відпочити в парку, на площі, біля водойми, фонтану. Такими «оазисами» відпочинку у Тростянці є паркова зона, каскадний фонтан «Водограй», площа з фонтаном по вулиці Соборній. Однак не завжди гуляючи там ми отримуємо естетичне задоволення, тому що досить часто  замість зеленого листя, чистого повітря чи щебету птахів ми помічаємо, бруд, сміття та купи використаної пластикової чи склотари.

Але спільною працею ми показуємо, що здатні разом вирішувати місцеві проблеми, шануємо те, що маємо.

Так сьогодні, 16 червня,  працівниками Тростянецької селищної  ради було проведено  прибирання паркової зони, прибрано бур’яни на газонах та квітниках парку. В прибережній смузі парку, спільно з працівниками Тростянецької  комунальної установи з благоустрою, було розчищено та вивезено гілля аварійних дерев, які з посиленням вітру становили б  небезпеку для відвідувачів парку.

Працівниками  КЗ «Тростянецький селищний Центр фізичної культури і спорту спільно з працівниками КЗ «Тростянецький селищний Центр культури та дозвілля" на території центру також було проведено прибирання та очищення території від бур’янів, обсапано та замульчовано дерева туй,  покошено футбольне поле.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Варто зрозуміти, що питання чистоти та благоустрою  селища залежить не лише від комунальної служби та  від організації роботи, а й від свідомості самих жителів громади.