Будівництво водогону по вул. Аграрна

Дата: 17.06.2020 15:46

Щорічно, для виключення поривів та витоків на мережах водопроводу, перед комунальним підприємством Тростянецької селищної ради «Тростянецьводоканал» стоїть завдання заміни найбільш зношених та аварійних мереж в селищі, де на багатьох ділянках водопроводу термін експлуатації діючих труб вже давно минув.

Також підприємство здійснює  будівництво та встановлення водогону на вулицях громади де водопостачання  взагалі відсутнє.

Так, з метою забезпечення населення питною водою гарантованої якості працівниками комунального підприємства здійснюються роботи з прокладення гілки водогону по вулиці Аграрна.

Роботи ведуться за умови співфінансування Тростянецької селищної радою та жителів вулиці - 50/50.

Протяжність водогону становить 1050м.

Прокладатися водогін на вулиці буде з поліетиленових труб, що не піддаються корозії і відповідно мають більш тривалий термін експлуатації у порівняні із сталевими.

До водопостачання буде підключено до 29 абонентів.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису