Прийміть подяку!

Дата: 17.06.2020 19:45

Зважаючи на невтішну статистику поширення захворювання на COVID-19 в Україні, Вінницькій області і зокрема в Тростянецькому районі, актуальність проблеми щодо забезпечення медичними препаратами, засобами індивідуального захисту медичних працівників та медичним обладнанням  не зменшується.

Сьогодні, 17 червня, в  Тростянецьку ЦРЛ, в черговий раз надійшла благодійна допомога від голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Лещенка Ігоря Васильовича, провідного менеджера з питань регіонального розвитку департаменту КСВ ПрАТ МХП Андрієць Петра Йосиповича за сприяння Народного депутата України Миколи Івановича Кучера.

В реанімаційне відділення Тростянецької ЦРЛ доставлено та встановлено сучасний апарат штучної вентиляції легень VG70 вартістю понад 700 тисяч гривень.

Висловлюю щиру вдячність від усіх жителів Тростянецької селищної об’єднаної громади. Адже немає більшої цінності в житті ніж здоров’я людини та вчасно протягнута рука допомоги. Нехай добро завжди має зворотній зв'язок!

З повагою,

Селищний голова  Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА