У КЗ «Публічна бібліотека Тростянецької ОТГ» організовано історико-документальну виставку літератури «Незгасна пам'ять болю і скорботи»

Дата: 18.06.2020 10:37

Ніхто не забутий. На попіл ніхто не згорів.

Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.

І доки є пам'ять в людей і живуть матері,

Допоти й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.

Б. Олійник

Пам'ять про Другу світову війну безмежна, невичерпна, вічна.

Сучасникам і майбутнім поколінням її заповідали ті, хто поліг на полях жорстоких битв, хто після тяжких ран передчасно пішов з життя, її заповідають ветерани.

Сувора, важка правда Другої світової буде живою і діючою, бо доносить і доноситиме через десятиліття безприкладний героїзм, моральну і фізичну стійкість простих людей, військових, які ціною свого життя хотіли знищити гітлерівських окупантів та повернути мир на рідну землю.

У КЗ «Публічна бібліотека Тростянецької ОТГ» організовано історико-документальну виставку літератури до початку Другої світової війни (1941р.) та Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні «Незгасна пам'ять болю і скорботи».

Переважна більшість авторів представленої літератури – це ті, хто взяли до рук зброю і стали на рубежі захисту Вітчизни рядовими бійцями, молодими командирами стрілецьких полків, танкістами, артилеристами, моряками, бійцями партизанських загонів. Матеріали даних книг читаються з інтересом, як документальні свідчення представників покоління воєнного часу.

КЗ «Публічна бібліотека Тростянецької ОТГ»