Запрошуємо долучитися до акції «Здай кров – збережи життя воїну-захиснику України!».

Дата: 18.06.2020 13:16

У Вінницькому військовому госпіталі перебуває на лікуванні, після отримання поранення на сході України, багато наших  молодих хлопців, які потребують термінового переливання крові.

Поповнення банку донорської крові, у зв’язку з карантинними обмеженнями,  стало як ніколи актуальним.

Подарувати можливість жити  може кожен, хто не байдужий до чужих проблем, кого болить серце за  рани та біди інших. Поранені бійці АТО (ООС), хворі діти – це найвразливіша категорія людей, яким потрібна наша допомога.

Зараз потрібна донорська кров, як порятунок для життя.

В області розпочато безстрокову акцію «Здай кров – збережи життя воїну - захиснику України», ініціаторами якої є обласна комунальна установа «Вінницька обласна станція переливання крові», громадська організація Всеукраїнська асоціація «Народи світу за мир» під керівництвом голови Парламенту, генерал – майора Броніслава Олійника.

Тростянецька селищна об’єднана територіальна громада не може стояти осторонь даної проблеми.

Запрошуємо усіх небайдужих жителів громади долучитися до акції «Здай кров – збережи життя воїну-захиснику України!».

Попередню інформацію щодо здачі крові можна отримати за тел.: 097 87 220 74 - (Наталія), кабінет трансфузіології.

Стань частиною донорського руху. Почни рятувати життя разом з нами.