Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

До уваги керівників комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади!

Дата: 19.06.2020 11:48

У зв’язку з відзначенням Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні, з метою належного вшанування пам`яті  загиблих у Другій світовій війні просимо 22 червня, у понеділок, приспустити державні прапори України (з чорними стрічками) на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Тростянецької селищної ОТГ.

Підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форм власності обмежити  проведення розважальних заходів.

О 10.00 год. — вшановуємо хвилиною мовчання пам`ять жертв Другої світової війни в Україні.

Виконавчий комітет Тростянецької селищної ради