Про посилення протиепідемічних заходів

Дата: 19.06.2020 13:33

У звязку з тим, що станом на 18.06.2020 року  показник інцидентності  захворюваності  у Вінницькій області становить 21,18%,  показник  завантаженості  ліжок - 40,94%, показник  охоплення  тестування – 88,57%, що не відповідає умовам послаблення карантину, відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року  № 392 «Про встановлення  карантину з метою  запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, та етапів  послаблення  протиепідемічних заходів»   під час позачергового  засідання  обласної  комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та  надзвичайних  ситуацій (протокол №43 від 19.06.2020 р.) прийнято  рішення  посилити протиепідемічні заходи на території області:

1. Керівникам закладів, установ, організацій всіх  форм власності забезпечити:
  • в залежності  від обсягів  виконуваної роботи та навантаження  на трудовий  колектив розгляд  питання  щодо присутності  працівників  в закладах, установах, організаціях  в кількості  не більше 50%  від штатного розпису, за виключенням  закладів  сфери охорони здоровя та соціального захисту і критичної інфраструктури;
  • розміщення працівників  в робочих кабінетах з розрахунку 1-2 спеціалісти в одному приміщенні;
  • чистку фільтрів  пристроїв  для охолодження  повітря (кондиціонерів), а також скасувати особисті  прийоми громадян;
  • носіння в місцях  концентрації  працівників  та відвідувачів засобів індивідуального захисту, зокрема масок.
  1. Власникам (орендарям) закладів  громадського харчування  забезпечити:
  • присутність  відвідувачів  в кількості  не більше 50 % від загальної кількості  посадкових  місць;
  • організацію  та проведення банкетів  здійснювати  лише  при наявності  в закладах  окремих банкетних залів, при цьому  кількість присутніх  на банкеті  не має  перевищувати 10 осіб.

В разі  відсутності  окремих банкетних залів  організація  та проведення  банкетів забороняється.

1. Рекомендувати  батьківським комітетам  загальноосвітніх закладів  утриматись  від проведення  випускних вечорів  та різноманітних екскурсій і подорожей.
  2. Директорам і власникам обєктів,  що надають послуги з поселення, забезпечити  заповнюваність закладу  не більше, ніж на 50% від потужності обєкту.
  3. Керівникам банківських установ не допускати  скупчення  населення  біля  розрахункових  терміналів та банкоматів, які  розміщені  всередині  приміщення, особливо  у дні  прийому  платежів  та отримання  заробітної  платні.
  4. Власниками обєктів торгівлі, агропродовольчих  ринків,  забезпечити  організацію  діяльності  торгівельного  місця  в шаховому  порядку (через  одне торгівельне  місце, відповідно через день).

Комісія ТЕБ та НС