Робота з дітьми, які проживають в сім`ях, що опинились в складних  життєвих обставинах

Дата: 19.06.2020 14:51

Робота з дітьми, які проживають в сім`ях, що перебувають в складних  життєвих обставинах є одним із пріоритетних напрямків роботи служби у справах дітей Тростянецької селищної ради. Адже саме ці діти потребують сторонньої допомоги, бо найрідніші люди, їх батьки, ведуть асоціальний спосіб життя, не дбають про своїх дітей, не намагаються створити належні умови для їх виховання, розвитку, навчання, лікування. І тільки загальними зусиллями, проводячи певну профілактичну роботу, вдається донести до батьків, що діти – це найцінніший скарб, до якого треба ставитися відповідально, дбати про їх добробут, любити і робити все, щоб їх діточки жили в будинку, де тепло, світло, де прибрано, де ліжко заслане чистою постіллю, де в холодильнику є готова їжа, а у шафі є чисті дитячі речі, які матуся випрала, попрасувала і акуратно склала, щоб її дитина мала охайний вигляд.

Так, з метою перевірки умов проживання дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, стану виконання батьківських обов`язків начальником служби у справах дітей спільно з провідним спеціалістом відділу освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради протягом цього тижня було відвідано 5 сімей, в яких виховується 9 дітей. З батьками проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо створення належних умов для проживання та виховання дітей, належного виконання батьківських обов’язків, а також щодо дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради