Звернення селищного голови Людмили Червонецької з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2020 08:33

Шановні ветерани Другої світової війни, захисники Української держави,  жителі Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади!

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Саме цей день, далекого 41-го, закарбувався трагічною сторінкою, яка увійшла у життя мільйонів українців сповнений важких спогадів і болю.

Війна, яка не оминула жодної родини, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення. Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас, вони передаються від батьків до дітей, з покоління у покоління. Ні ми, ні наші нащадки ніколи не забудемо про велич подвигу і жертовність наших співвітчизників, які здійснили неоціненний внесок у розгром нацистської армії.

Сьогодні Тростянецька громада та вся Україна знову втрачає своїх синів та дочок, які з честю захищають незалежність і суверенітет української держави. Мирні громадяни гинуть від рук новоявленого агресора.

Щиро дякую мужнім оборонцям рідної землі різних часів за самовіддане служіння Вітчизні. Миру, єдності, сили та стійкості всім нам. Хай завжди  буде сонячне і безхмарне небо, а в наших домівках панує добробут і щастя.

З повагою,

Селищний голова      Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА