У громаду надійшла гуманітарна допомога для боротьби з коронавірусом від Міжнародного благодійного фонду "Карітас Україна"

Дата: 23.06.2020 14:28

На пропозицію Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» Тростянецька селищна об’єднана територіальна громада в рамках заходів запобіганню поширенню короновірусу (COVID-19) звернулася з листом –запитом, щодо надання захисних наборів для працівників медичних установ, що знаходяться на території громади та для розповсюдження масок для населення ОТГ.

Перший транш щодо масок для населення в кількості 350 шт. та 400 шт. рукавичок надійшов сьогодні.

За рішенням виконавчого комітету Тростянецької селищної ради маски та рукавички розподілено для ГФ «Шериф», яке здійснює охорону громадського порядку, для ГО «Патріот», для Тростянецької селищної громадської організації «Рада ветеранів»,   працівників комунальної установи з благоустрою та КП ТСР «Тростянецьводоканал».

Очікуємо на 2-й транш для закладів медичної допомоги.

Щиро дякуємо організаторам, учасникам благодійному фонду та особливо менеджеру проєкту МБФ «Карітас України» Геннадію Якубову за надану необхідну допомогу!