Передано благодійну допомогу Тростянецькому відділенню екстренної медичної допомоги

Дата: 25.06.2020 16:40

З метою запобігання поширення на території об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19 та захисту населення в умовах надзвичайної ситуації, спричиненою коронавірусною інфекцією в Тростянецьку селищну ОТГ надійшов другий транш від Міжнародного благодійного фонду "Карітас Україна" за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». В рамках проєкту було надано засоби індивідуального захисту та дезінфекції для медичного персоналу.

Сьогодні, селищним головою Людмилою Червонецькою, благодійну допомогу (маски медичні захисні, респіратори з клапаном, костюми біологічного захисту/комбінезони, рукавички) було передано медичним працівникам філії «Бершадська СЕМД» Тростянецьке відділення екстреної медичної допомоги.

Щиро дякуємо меценатам за благодійну допомогу та  за підтримку громади в скрутний час боротьби з епідемією. Тільки спільними зусиллями здолаємо труднощі і недуги.

Сильна громада - здорова громада!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису