Оголошується конкурс "Ой на Івана, ой на Купала"

Дата: 30.06.2020 14:24

ШАНОВНА ГРОМАДО!

Тростянецький селищний комунальний Центр культури та дозвілля оголошує про проведення конкурсу до свята "Ой на Івана, ой на Купала".

ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ:

Учасниками конкурсу можуть бути усі бажаючі жителі нашої громади, незалежно від віку.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

• І етап - прийом конкурсних робіт. Учасникам потрібно сплести вінок із живих квітів, зробити фото і надіслати на електронну адресу Центру культури та дозвілля.
  • ІІ етап - визначення переможців онлайн-голосуванням та оголошення результатів конкурсу в мережі Фейсбук на сторінці Центру культури та дозвілля.
  • ІІІ етап - оголошення переможців в мережі Фесбук на сторінці Центру культури та дозвілля.

Організація та проведення конкурсу здійснюється Тростянецьким Центром культури та дозвілля.

ПОРЯДОК ПОДАННЯ КОНКУРСНИХ РОБІТ:

1. Роботи приймаються з 1 липня 2020 року по 5 липня 2020 року до 17.00 у відповідних форматах на електронну адресу Центру культури та дозвілля trostskckd@ukr.net.
  2. Протягом 5.07 та 6.07 буде проходити онлайн-голосування, за результатами якого і буде визначено переможців і призерів конкурсу.

ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КОНКУРСУ:

1. Оголошення результатів конкурсу публікується на сторінці Тростянецького Центру культури та дозвілля у мережі Фейсбуку 7. 07. 2020 року.
  2. Переможці конкурсу нагоджуються грамотами та призами за зайняті І; ІІ; ІІІ місця.

Запрошуємо прийняти участь в конкурсі та бажаємо перемог!