ПОДБАЙМО ПРО КОМФОРТ, ЧИСТОТУ І ОХАЙНІСТЬ СЕЛИЩА!

Дата: 10.07.2020 12:16

Одне із найважливіших завдань будь-якого органу місцевого самоврядування полягає в забезпеченні комфортного проживання мешканців громади, раціональному використанні нерухомого майна, земельних ділянок та інших ресурсів, що перебувають у комунальній власності.

Літо в розпалі,  наступає пора відпусток та відпочинку.  Задля комфортного відпочинку мешканців громади в парковій зоні, центральних вулицях, біля комунальних закладів постійно проводяться роботи з благоустрою.

Працівники Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою здійснюють прибирання та скошування трави на вулицях селища, місцях відпочинку, прибирають квітники та видаляють молоду кореневу поросль біля дерев вздовж центральних вулиць.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Не залишилися осторонь та взяли активну участь в покращенні естетичного вигляду місця відпочинку і працівники Тростянецької селищної ОТГ. В парковій зоні здійснено фарбування лавочок та  огорожі навколо дитячих майданчиків.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Біля комунальних закладів Тростянецької селищної ОТГ постійно проводяться роботи з санітарної очистки прилеглих територій, підтримуються в належному стані будівлі, як зовні так і всередині приміщення, проводяться поточні ремонти.

Працівниками ОЗО"Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст.№1"проведено роботи по очищенню та налагодженню системи водовідведення. Також силами працівників закладу проведено заміну ліхтарів вуличного освітлення.

Фото без опису Фото без опису

На території «КЗ "Тростянецький селищний центр фізичної культури і спорту" та КЗ «Тростянецький селищний комунальний Центр культури та дозвілля» працівниками закладів здійснено фарбування огорожі, проводиться регулярна санітарна очистка від бур’янів, побілено бордюри.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

На допомогу  комунальникам прийшли  працівники дошкільних навчальних закладів селища, які активно долучилися до виконання робіт з благоустрою - пофарбували лавки на площі з фонтаном по вул. Соборна.

Благоустрій Тростянця –справа всіх і кожного, тож підтримуймо чистоту

у громаді разом!