Молодь за чисте довкілля

Дата: 13.07.2020 11:38
Кількість переглядів: 2069

Задумуючись над екологічними проблемами, перш за все треба дбати про чистоту тієї території, де ми проживаємо. Адже чисте довкілля – наше здоров’я. Ми добре знаємо, як поводитись так, щоб не зашкодити природі. І якщо ми не будемо байдужими до проблем довкілля, дбатимемо і дотримуватимемось елементарних правил відпочинку на природі, можна сподіватися, що будуть чистими кожна вулиця, місто, село, загалом країна, а люди будуть у злагоді з природою.

Гарний приклад для молоді та й не тільки, продемонстрували учасники Молодіжної ради при Тростянецькій селищній раді, які долучилася до прибирання території Тростянецького парку та прибережної  частини.

Фото без опису Фото без опису

Учасниками акції  було прибрано берег річки та прилеглу до нього територію. Ділянка була дуже засмічена пластиковим посудом, пляшками, паперовими відходами, пакетами – наслідками пікніків мешканців району. Загалом молодь зібрала 10 мішків сміття.

Шановні відпочиваючі та любителі рибалки, не пошкодуйте своїх сил, щоб донести сміття до призначеного місця.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Учасники Молодіжної ради переконані: справа громади – зберегти природу, адже це перш за все необхідно самому людству, майбутнім поколінням.

Ми закликаємо Тростянчан прибирати сміття після відпочинку на природі. Упорядкування та приведення до належного естетичного стану території  в нашій громаді та довкіллі – це обов’язок кожної людини,   ознака нашої культури та свідомий вчинок громадянина.

Дослухайтесь до відомого вислову: «Здоров’я природи - здоров’я людини»!