Черговий акт вандалізму в Тростянці

Дата: 13.07.2020 13:19

У Тростянці невідомі поламали лавочки. Це сталося минулими вихідними по вулиці Соборна  та Шкільна. Дії вандалів обурюють жителів громади. І тих, хто на лавочках відпочивав, і тих, хто їх встановлював.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Складається враження, що в нашому селищі живуть люди, які навмисне роблять шкоду. Дуже прикро, що є громадяни, яких не навчили цінувати та поважати працю інших людей. Адже та сама лавочка коштувала грошей, які пішли з бюджету громади і зараз, щоб її відремонтувати потрібно знов витратити певну суму грошей та людський ресурс. Щоб прибрати сміття, яке висипалося з  перевернутого смітника потрібно відірвати від основної роботи прибиральницю. А це означає якісь певні збитки. За збитки мають нести покарання винуватці. А якщо це підлітки, то їх батьки. Іноді хочеться запитати людей, чи насправді їм потрібно те, що для них роблять інші. Невже комусь заважала та лавочка? Навіщо шкодити і псувати майно громади.

Припиніть все нищити та руйнувати! Виховуйте в собі елементарну культуру. Поважайте працю тростянчан і займіться, нарешті, корисними для суспільства справами. Крім вас тут проживає декілька тисяч достатньо вихованих мешканців, які хочуть жити в комфортних умовах і красивому, чистому селищі.