До уваги мешканців громади, власників приватних домоволодінь!

Дата: 13.07.2020 16:08

Задля безпеки жителів громади, просимо власників приватних домоволодінь та земельних ділянок провести обрізку гілля, яке виступає на проїжджу частину вулиць. Пам’ятайте, що посадивши дерево, згідно із Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України (затверджених Наказом Мінрегіонбуду № 105),  ви зобов’язані  утримувати його в відповідному санітарному стані.

Старі, сухі та розлогі дерева можуть спричинити життєво - небезпечну ситуацію при погіршенні погодних умов. При різких поривах вітру гілля дерев може зламатися та нанести шкоду людям, автівкам, лініям електропередач та будівлям, що знаходяться під ними.

Фото без опису Фото без опису

Розлоге гілля дерев, яке виступає з приватних домоволодінь  унеможливлює вільне пересування пішоходів тротуаром, заважає роботі всіх служб швидкого реагування (поліції, швидкої допомоги, рятувальників тощо), автомобілю для збору твердих побутових відходів, техніці  для ремонту доріг  та перешкоджає вільному руху іншого транспорту вулицею.

Безпека понад усе! Дбайте про неї вчасно!