Давайте разом будемо виховувати культурне суспільство і починати треба із себе!

Дата: 14.07.2020 16:03

Кажуть, що автомобілісти радіють двічі: коли купують автомобіль і коли продають. Але в умовах проживання у населеному пункті, в якому наявна значна кількість авто, до вищеперерахованих додається ще одна радість - можливість припаркуватися. Причому, припаркуватися ближче та зручніше поставивши машину за принципом «паркуюся, як умію». І таким місцем для паркування став острівець безпеки в центрі селища.
  Хочеться нагадати учасникам дорожнього руху, що острівець безпеки - технічний засіб для підвищення безпеки пішоходів та зменшення швидкості авто, який облаштовується посередині проїзної частини, для тимчасового перебування в разі аварійної ситуації.

Небезпека такої парковки полягає не тільки в обмеженні видимості, а й в створенні аварійних ситуацій для всіх учасників дорожнього руху.

За великим рахунком, нанесена на асфальті розмітка «вузька суцільна лінія» це той же бордюр.

Шановні водії! Зверніть увагу на поруч облаштовану парковку біля площі, як місце де ви можете залишити своє авто.

Автомобілісти припаркували авто на острівці безпеки. Що ж далі? Сміття та недопалки щодня змушені прибирати комунальники після такого паркування «чемних» водіїв. «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!»

Та не одних водіїв, які хочуть припаркуватись у забороненому місці приваблює місце  в центрі Тростянця. Ще частіше у соціальній мережі Instagram з’являються відео так званих блогерів, в яких демонструється неадекватна поведінка людей з вживання ненормативної лексики в громадському місці. Така поведінка обурює суспільство та не може бути прикладом для наслідування дітей і молоді.

Фото без опису Фото без опису

Ще один негативний приклад за 13 липня. Меморіал пам’яті в Тростянці – місце для вшанування полеглих героїв – земляків. Двоє юнаків вправно катаються поміж пам’ятників самокатами.

Шановні батьки! Прохання, проведіть бесіду та донесіть інформацію до своїх дітей, що є спеціально відведені місця для спортивних розваг. Давайте будемо поважати пам'ять полеглих людей.

Жителі громади, давайте разом будемо виховувати культурне суспільство і починати треба із себе!