Вітаємо переможців Всеукраїнського багатожанрового дистанційного конкурсу "Я Артист»

Дата: 15.07.2020 14:03

15 червня в місті Хмельницький учні Тростянецької дитячої музичної школи взяли участь у Всеукраїнському багатожанровому дистанційному конкурсі "Я Артист», у якому показали високий професійний рівень у номінаціях "Фортепіанна гра" та "Вокал".

Дипломом конкурсу нагороджена Груба Анастасія (фортепіанна гра) - викладач Наталія Шнурук.

У номінації "Фортепіанна гра" лауреатами ІІІ премії нагороджені: Ярмак Вероніка, Стаценко Яна, Кобаль Гліб - викладач Наталія Шнурук.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Лауреатом ІІ премії у номінації "Фортепіанна гра" стала Баламут Вікторія - викладач Мирослава Чернецька.

У номінації "Естрадний вокал", лауреатом ІІІ премії є Яковишина Дарія, лауреатом ІІ премії - Ковальська Дар"я - викладач Мирослава Чернецька.

Фото без опису Фото без опису

Лауреатом ІІ премії у номінації "Естрадний вокал" стала Мартошенко Анастасія, І премію у номінації "Академічни й вокал" отримала Шарапанівська Ангеліна - викладач Леся Гріщенко.

Фото без опису Фото без опису

У віковій категорії 4-6 років, у номінації "Естрадний вокал" стала лауреатом І премії Шнурук Марія.

Бажаємо всім подальших успіхів і творчого натхнення!