Сьогодні шості роковини катастрофи MH17 на Донбасі

Дата: 17.07.2020 08:00

Шість років тому - 17 липня 2014 року - на сході України був збитий літак Boeing 777 компанії Malaysia Airlines рейсу MH17.

В авіакатастрофі загинули всі 298 людей, які були на борту. Літак виконував рейс Амстердам - Куала-Лумпур. Більшість загиблих - 196 людей - були громадянами Нідерландів, також серед загиблих були громадяни Малайзії, Австралії, Індонезії, Великобританії, Німеччини, Бельгії, Філіппін, Канади та Нової Зеландії. Серед пасажирів було 80 дітей. За кількістю жертв катастрофа Boeing 777 стала найбільшою в історії України.

Міжнародне розслідування, очолюване Нідерландами, дійшло висновку, що «Боїнг» був уражений російською ракетою з установки «Бук», завезеною на українську територію для підтримки збройних формувань «ДНР» і «ЛНР». 9 березня 2020 року в Нідерландах розпочався судовий процес над винуватцями трагедії.

У цей скорботний день висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблих.