До уваги жителів Тростянецької селищної ОТГ!

Дата: 20.07.2020 13:54

На території  Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади за останні дні спостерігається стрімка тенденція до збільшення захворюваності на COVID-19.

Станом на 20 липня 2020 року лабораторно підтверджені випадки COVID-19:

В Україні  59 493 випадків, зокрема:

• Вінницька область — 2317 випадків;
  • Тростянецький район 52 випадки із них по Тростянецькій ОТГ – 16 чоловік, а саме Тростянець – 13 чол. та с. Демидівка - 3 чол.

За вихідні дні 18-19 липня підтверджено 6 нових випадків захворювання в Тростянецькій ОТГ.

Тростянецька ЦРЛ,  яка є закладом першої хвилі  для надання допомоги хворим на коронавірусну інфекцію  COVID-19 на сьогодні переповнена, оскільки в лікарні, окрім 3-х жителів нашої громади,   перебувають пацієнти з сусідніх районів, що потребують стаціонарного лікування, тобто із важким перебігом.

На цю недугу захворіли різні категорії населення з різних населених пунктів району.

Шановні жителі громади! Наполегливо  нагадуємо, що обмежувальні карантинні заходи продовжують діяти! Карантин ніхто не відміняв!

У зв’язку із зростанням кількості випадків захворювання наших земляків на коронавірусну інфекцію  COVID-19, просимо з розумінням та усією відповідальністю віднестися до дотримання карантину. Адже тільки так можна забезпечити стримування поширення небезпечного захворювання.

Нагадуємо, що для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

- часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;

- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою.

- уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель, мінімальна дистанція -  1,5 метра.

- не торкайтеся свого обличчя, зокрема очей, носа та рота.

- якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, невідкладно  зверніться по телефоном до сімейного лікаря;

- не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Недопущення зростання захворюваності – справа кожного мешканця громади.

Тільки високою свідомістю та відповідальністю кожного із нас ми зможемо запобігти  поширенню коронавірусної інфекції на території Тростянецької ОТГ