Озеленення паркової зони селища

Дата: 22.07.2020 13:36

Паркова зона – окраса громади, прекрасне місце для сімейного відпочинку, зустрічі з друзями, заняття спортом, фотосесії.

Завдяки кропіткій праці комунальної служби селища це місце завжди доглянуте та охайне. Особливу увагу приділяють зеленому господарству паркової зони, яке потребує цілого комплексу робіт: догляд і збереження в належному санітарному стані насаджень, видалення сухих і хворих декоративних рослин та дерев,  озеленення, вчасного прибирання, догляду за газонами, квітниками тощо.

Спільними зусиллями працівників селищної ради, комунальників селища, сьогодні відбувся суботник з благоустрою території парку.

Усі учасники заходу швидко, вправно та з любов’ю висадили ялини, клени, спіреї, туї, бересклет превезені із розплідника Власова.

Саджанці не тільки доповнили чисельність усіх рослин парку, а і посіли місце рослин, що захворіли та посохли у зв’язку з небережливим відношенням жителів і гостей селища до даних насаджень, вигулом домашніх тварин.

Парк це достойне надбання нашої громади – заради своїх людей, заради майбутнього наших дітей.

Бережімо те, що маємо!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису