Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

Тростянецьку селищну ОТГ відвідали поважні гості

Дата: 24.07.2020 22:31

Сьогодні нашу громаду відвідали поважні гості на чолі з Народним депутатом України Ларисою Білозір - працівники культури, освіти, сфери журналістики Мурованокуриловецького, Томашпільського, Тульчинського, Чернівецького, і Шаргородського районів.

Відтак, селищний голова Людмила Червонецька, працівники селищної ради мали можливість поспілкуватися із працівниками установ та провести для гостей невеличку презентаційну екскурсію.

Зокрема учасники заходу оглянули центральну площу селища, паркову зону - арт-інсталяцію, флористичні декорації і зони відпочинку,  скейт-майданчик, тенісний корт, штучну водойму, дитячі майданчики, майданчики для заняття спортом,  клумби, альтанки, систему освітлення, створені кропіткою працею жителів громади та місцевою владою.

Під час зустрічі учасники заходу поділилися досвідом благоустрою населених пунктів, розвитку інфраструктури, вирішення запитів жителів громад.