Черговий акт вандалізму в громаді

Дата: 28.07.2020 11:38

Шановна громадо, в нашому селищі  знов відбулися чергові акти вандалізму.  На жаль, такі випадки непоодинокі: підпали баків для сміття, пошкодження лавок, знищення зелених насаджень  та викрадення саджанців квітів, а тепер і підпали складованих матеріалів.  26 липня, близько 13-00 було підпалено демонтовані під час ремонту дитячої бібліотеки вікна та двері, також підпал стався на території КЗ «Тростянецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2».

Фото без опису Фото без опису

Справу так просто ніхто не залишить, відповідні заяви про вандалізм передано у поліцію, якщо ви були свідками, або щось знаєте про це, обов’язково повідомте у правоохоронні органи 102, або у селищну раду 2-24-85. Злочинці мають бути покарані.

Чи розуміють сучасні люди, що вандалізм - це злочин? Це питання все частіше виникає у працівників  з благоустрою, жителів громади, які вкладали частинку любові і щирості у свою роботу.

Шановні, пам'ятайте, щоб наша громада процвітала, красу потрібно не тільки створювати, а й її берегти!