Благоустрій території громади - спільна справа усіх жителів

Дата: 30.07.2020 15:43

Благоустрій – це не тільки візитівка кожного населеного пункту, а й один із показників рівня участі громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку даної сфери та комунального обслуговування нашого селища.

За період існування нашої об’єднаної громади на її території з’явилося чимало місць відпочинку: площі, фонтан, водограй,паркова зона в якій безліч  майданчиків – для заняття спортом, дитячі майданчики для відпочинку дітей з батьками,  скейт-майданчик, тенісний корт, штучна водойма,  чимало дитячих майданчиків, які мають сучасні гральні елементи, що неабияк приваблюють малечу. На протязі всього року, ці місця відпочинку дбайливо доглядаються комунальниками та жителями громади: прибираються, впорядковуються, фарбуються, проводиться санітарна обрізка декоративних рослин.

Фото без опису Фото без опису

Саме задля комфорту та естетичного задоволення гостей та відпочиваючих  паркової зони Тростянця, цими днями працівниками селищної комунальної установи з благоустрою було проведено очистку русла штучної водойми, очищено і налаштовано міні-фонтани.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Аби жителям та гостям селища було комфортно перебувати в Тростянці тут встановили нові лавочки, урни,  сучасні сміттєві баки для твердих побутових відходів – пластику, металевої тари та скла.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Але, на превеликий жаль, як видно на фото, не всі цінують чистоту та комфорт і не доносять сміття до смітників.  А це значить, що ці відходи опиняються десь в кущах, ярах чи в річці. Дивлячись на це – в черговий раз виникає запитання: - а чи всім потрібний той комфорт і порядок в селищі?!